• 1 z 2

21.03.2020 - Primark (G3 GERASDORF)

 

 

Nejvýhodnější nákupy módního zboží ve Vídni za ty nejlepší ceny. Nízkonákladový Irský řetězec PRIMARK a 140 dalších obchodů na dosah z České republky.

Jednodenní zájezd luxusním autobusem s cestou tam i zpět jen za 399 Kč!

Dostupnost Tento termín nelze objednat
399 Kč
   
Kategorie Termíny zájezdů
 

POZOR First Minute cena 359 Kč! Pouze do 1.1.2020!!

 

PRIMARK

Primark je irský oděvní řetězec, provozovaný v Belgii, Irsku, Rakousku, Němec­ku, Portugalsku, Španělsku, Nizo­zemí a Spojeném království. V Irsku je Primark znám jako obchod Penneys. Primark byl poprvé otevřen v červnu 1969 v Mary Street v Dublinu. Primark je populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží. Na trhu díky těmto faktům konkuruje známým firmám ve stejném odvětví. 

Mimo Primark naleznete v obchodním centru i obchody jako Peek & Cloppenburg, H&M, C&A, Benetton, Esprit, Mango, New Yorker, Vero Moda, Jack & Jones, The Body Shop, Humanic, Intersport a mnoho dalších.

Od náročného nakupování si můžete dát pauzu a načerpat novou energii v kavárnách jako jsou například Coffeeshop Company, Segafredo Espresso Bar nebo Tchibo. Interiér nákupního centra tvoří velmi uklidňující prostředí s živými stromy, designovými sochami a vodotrysky, které Vás při pití kávy zaručeně odreagují od nákupních stresů. Hlad můžete zahnat v některých fast foodech jako jsou McDonald, Subway či Nordsee nebo se můžete posadit do jedné z místních restaurací a užít si chvilku posezení před pokračováním v nákupech :)

Vaše ratolesti se mohou během Vašich nákupů vyřádit v jedinečném dětském světě Treffpunkt Baumhaus plném dobrodružství a zážitků. Odvážné lanové labyrinty, vyčnívající koruna stromu, roztomilá veverčí nora k odpočinku nebo senzační skluzavky pod střechou z listí rozbuší dětská srdce – ve středu tohoto jedinečného světa pro děti od 3 do 11 let stojí odlitek 500 let starého dubu z údolí Zillertal.

Cena zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s klimatizací a toaletou k obchodnímu centru G3 Gerasdorf a zpět do Brna

Služby technického delegáta po celou dobu cesty

Skvělý zážitek z příjemné cesty

Vodu a sladkost na cestu

Jako jediná cestovní agentura Vám dáme i dárečky během Vašich nákupů. Obdržíte od nás například poukaz na zmrzlinu zdarma a další překvapení.

6 hodin na nákupy

 

Čas a místo odjezdu:

V 8:00 z ul. Roosveltova 7 (u restaurace Bohéma, Janáčkovo divadlo) v Brně
(mapa zde)

 

Čas a místo příjezdu:

Kolem 18:00 na místo odjezdu do Brna

 

Možnost nástupu a výstupu je také v Mikulově na čerpací stanici MOL (bývalý Agip). Pokud máte zájem o nástup v Mikulově, prosíme Vás o informaci do poznámky u objednávky (naleznete ji ve 3. kroku objednávky), případně emailem na info@zajezdynanakupy.cz. Předpokládaný příjezd do Mikulova je 8:40, návrat kolem 17:00.

 g3mapa

 

Pokud máte zájem o společné sezení v autobuse s osobou, která si již zájezd objednala, napište nám do poznámky k Vaší objednávce jméno a příjmení Vašeho spolusedícího. Poznámku k objednávce naleznete ve 3. kroku.

Informace k zájezdu obdržíte emailem po zaplacení objednávky a několik dní před odjezdem.

 

Další informace o nákupním středisku a kompletní seznam obchodů a restaurací naleznete na stránce: G3 Shopping Resort Gerasdorf.

 

Sledujte nás na Facebooku pro různé akce, slevy a soutěže!