Akce
  • 1 z 2

23.05.2020 - Primark (G3 GERASDORF)

 

 

Nejvýhodnější nákupy módního zboží ve Vídni za ty nejlepší ceny. Nízkonákladový Irský řetězec PRIMARK a 140 dalších obchodů na dosah z České republky.

Jednodenní zájezd luxusním autobusem s cestou tam i zpět jen za 399 Kč!

Dostupnost Volná místa
359 Kč
   
Kategorie Termíny zájezdů
 

POZOR First Minute cena 359 Kč! Pouze do 1.4.2020!!

 

PRIMARK

Primark je irský oděvní řetězec, provozovaný v Belgii, Irsku, Rakousku, Němec­ku, Portugalsku, Španělsku, Nizo­zemí a Spojeném království. V Irsku je Primark znám jako obchod Penneys. Primark byl poprvé otevřen v červnu 1969 v Mary Street v Dublinu. Primark je populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží. Na trhu díky těmto faktům konkuruje známým firmám ve stejném odvětví. 

Mimo Primark naleznete v obchodním centru i obchody jako Peek & Cloppenburg, H&M, C&A, Benetton, Esprit, Mango, New Yorker, Vero Moda, Jack & Jones, The Body Shop, Humanic, Intersport a mnoho dalších.

Od náročného nakupování si můžete dát pauzu a načerpat novou energii v kavárnách jako jsou například Coffeeshop Company, Segafredo Espresso Bar nebo Tchibo. Interiér nákupního centra tvoří velmi uklidňující prostředí s živými stromy, designovými sochami a vodotrysky, které Vás při pití kávy zaručeně odreagují od nákupních stresů. Hlad můžete zahnat v některých fast foodech jako jsou McDonald, Subway či Nordsee nebo se můžete posadit do jedné z místních restaurací a užít si chvilku posezení před pokračováním v nákupech :)

Vaše ratolesti se mohou během Vašich nákupů vyřádit v jedinečném dětském světě Treffpunkt Baumhaus plném dobrodružství a zážitků. Odvážné lanové labyrinty, vyčnívající koruna stromu, roztomilá veverčí nora k odpočinku nebo senzační skluzavky pod střechou z listí rozbuší dětská srdce – ve středu tohoto jedinečného světa pro děti od 3 do 11 let stojí odlitek 500 let starého dubu z údolí Zillertal.

Cena zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s klimatizací a toaletou k obchodnímu centru G3 Gerasdorf a zpět do Brna

Služby technického delegáta po celou dobu cesty

Skvělý zážitek z příjemné cesty

Vodu a sladkost na cestu

Jako jediná cestovní agentura Vám dáme i dárečky během Vašich nákupů. Obdržíte od nás například poukaz na zmrzlinu zdarma a další překvapení.

6 hodin na nákupy

 

Čas a místo odjezdu:

V 8:00 z ul. Roosveltova 7 (u restaurace Bohéma, Janáčkovo divadlo) v Brně
(mapa zde)

 

Čas a místo příjezdu:

Kolem 18:00 na místo odjezdu do Brna

 

Možnost nástupu a výstupu je také v Mikulově na čerpací stanici MOL (bývalý Agip). Pokud máte zájem o nástup v Mikulově, prosíme Vás o informaci do poznámky u objednávky (naleznete ji ve 3. kroku objednávky), případně emailem na info@zajezdynanakupy.cz. Předpokládaný příjezd do Mikulova je 8:40, návrat kolem 17:00.

 g3mapa

 

Pokud máte zájem o společné sezení v autobuse s osobou, která si již zájezd objednala, napište nám do poznámky k Vaší objednávce jméno a příjmení Vašeho spolusedícího. Poznámku k objednávce naleznete ve 3. kroku.

Informace k zájezdu obdržíte emailem po zaplacení objednávky a několik dní před odjezdem.

 

Další informace o nákupním středisku a kompletní seznam obchodů a restaurací naleznete na stránce: G3 Shopping Resort Gerasdorf.

 

Sledujte nás na Facebooku pro různé akce, slevy a soutěže!